روشوئی جدول بتنی بلوك سيماني کلاه ایمنی روشنایی و نورپردازی دستگاه های برقی توتال استیشن وان و جکوزی پیش ساخته ترانسفورماتور توالت ایرانی مثالح sakht کارشناسی واش بتن لوله زهكش نقشه برداری لوله آبرسانی کالای اصل ماشین آلات تاسیسات تراز لیزری سنگ سیستم تهویه مشخصات فنی واترجت روشنایی و نورپردازی پله پیش ساخته شيرآلات صنعتي تاسیسات حفاظتی استیل تاب تجهیزات برقی shoj fhchv تصفیه آب گچ بری سقف سازه هاي فضائي ترانس جوش پانل اعلام حریق آدرس پذیر مرمریت پوکه معدنی رنگ و پوشش صنعتي و حفاظتي چراغ خیابانی و بزرگراه نصز سنگ تراورتن جرثقیل دستگاه جوشکاری گروت اپوکسی ساخت بازار - مرجع خدمات و مصالح ساختمانی

بودجه ۹۷ مسکن را تکان نمی‌دهد

بودجه ۹۷ مسکن را تکان نمی‌دهد

رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: ارتباطی میان تورم در بازار مسکن و تقدیم لایحه بودجه ۹۷ به مجلس وجود ندارد.


محمدرضا رضایی در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به تاثیر لایحه بودجه 97 کل کشور بر بازار مسکن، گفت: ارتباطی میان رشد تورم در بازار مسکن و تقدیم لایحه بودجه 97 به مجلس وجود ندارد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هر نوع اظهارنظر غیرمنطقی می تواند جو روانی منفی در بازار مسکن ایجاد کند، تصریح کرد: رسانه ها نیز باید از جوسازی در حوزه مسکن بپرهیزند در غیر این صورت تورم در این حوزه بیش از پیش خواهد شد.

اظهارنظرهای غیرکارشناسانه بار روانی بر بازار مسکن دارد

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اظهارنظر در مورد ایجاد تورم بر بازار مسکن ناشی از تقدیم لایحه بودجه 97 به مجلس غیرکارشناسی و حتی سوداگرانه است زیرا این سخنان خود دارای بار منفی بوده و به نابه سامانی بازار منجر می شود.

وی با تاکید بر اینکه سهم اعتبارات پیش بینی شده برای بخش مسکن در لایحه بودجه 97 کل کشور تغییری با بودجه سال جاری نکرده است، افزود:  با لایحه پیشنهادی دولت هیچ تغییری در بازار مسکن در سال آینده شاهد نخواهیم بود.

هیچ حمایتی از بازار مسکن در لایحه پیشنهادی دولت دیده نشده است

رضایی با بیان اینکه هیچ حمایتی از بخش مسکن در لایحه پیشنهادی دولت دیده نشده است، تصریح کرد: اگر لایحه بودجه 97 به همین سبک و سیاق تصویب شود هیچ تحرکی در بازار مسکن رخ نداده و وضعیت بدتر هم خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در تلاش برای افزایش اعتبارات بخش مسکن در لایحه بودجه 97 هستیم، افزود: در حین بررسی این لایحه در کیمسیون های تخصصی و همچنین کمیسیون تلفیق ایرادات وارده به لایحه را رفع کرده و سهم بیشتری برای بخش مسکن برای خروج از رکود فعلی لحاظ خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید بازار مسکن با اتخاذ تدابیری به سمت بهبود وضعیت هدایت شود تا به این ترتیب مشاغل مرتبط با آن از رکود چند ساله خارج شده و بهبود وضعیت معیشت مردم رخ دهد.


( شنبه 25 آذر 96 )

[ بازگشت ]


logo-samandehi تایید

نظرسنجي
 
بنظرتان کدام گزینه لازم است تقویت شود؟
 

 

مطالب

واش بتن چيست و چه ويژگي هايي دارد؟
درباره لمینت بیشتر بدانیم...
بتن الياف دار
بهترین روش عایق کاری ساختمان
اصول کار چیلر های جذبی
ضديخ بتن چيست و چه كاربردي دارد؟
انواع درزهاي ساختماني
آشنایی با تکنولوژی واتر جت
سازه‌های فضاکار
دستگاه تصفیه هوا
معماری خیره کننده ویلایی در یونان
نمای سنگی
یراق آلات مناسب درب و پنجره
طرز هواگیری رادیاتور پکیج خانگی
جلوگیری از چاپ پیغام PRODUCED BY AN AUTODESK EDUCATIONAL PRODUCT در روی نقشه ی پرینت شده

[ آرشیو مطالب ]


عبارات جستجو